Jesteś tutaj:

w Górze Puławskiej

28.03.24

Szanowni Rodzice!

Wczoraj na drzwiach głównych oraz w szatni wywieszone zostały listy kandydatów zakwalifikowanych do naszego przedszkola na rok 2024/2025. Od dziś tj 28 .03.2024 do 08.04.2024 należy złożyć potwierdzenie zapisu dziecka do przedszkola w formie oświadczenia woli.

Proszę o terminowe złożenie oświadczeń.

Formularz do pobrania znajduje się w zakładce "Dla Rodziców" na końcu strony.

Szanowni Państwo!

Informujemy, iż wkrótce rozpoczynamy proces rekrutacyjny.

Rekrutację  na rok 2024/25 rozpoczynamy wg następującego harmonogramu:

1. Złożenie deklaracji kontynuowania wychowania przedszkolnego w danym przedszkolu ,ustalenie liczby wolnych miejsc w przedszkolu od 22.02.2024 r. do 29.02.2024 r.

1. Złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym    od 01.03.2024r. do 22.03.2024r.

1. Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola i dokumentów potwierdzających spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym od 25.03.2024r. do 26.03.2024r.

1. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych 27.03.2024

1. Złożenie potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola w formie oświadczenia woli:          od 28.03.2024r. do 08.04.2024r.

1. Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych        i kandydatów nieprzyjętych 12.04.2024 r.

Prosimy o dopilnowanie składania deklaracji i wniosków w wyznaczonych terminach . Przypominamy o prawidłowym wypełnieniu dokumentów oraz podpisach rodziców bądź opiekunów prawnych.

Wszystkie dokumenty dostępne są na stronie internetowej przedszkola lub w placówce ( wniosek, oświadczenia oraz potwierdzenie woli)

Regulamin, harmonogram i szczegóły rekrutacji na rok szkolny 2024/2025 znajdują się na stronie internetowej w zakładce „REKRUTACJA” (pliki na dole strony)

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmiku przedstawiającego wydarzenia z życia przedszkola.

#PocztowkaDlaPrzedszkola

#UwagaAkcja

Nasze przedszkole niedługo będzie obchodzić 40 lecie powstania . Już od września w ramach działań realizujemy różne akcje . Jedną z nich jest akcja zaproponowana przez Radę Rodziców. Pomysł polega na wysyłaniu do nas kartek = pocztówek z symbolicznym wpisem . Jeśli jesteś naszym obserwatorem, sympatykiem, absolwentem lub chcesz po prostu dorzucić swoją cegiełkę do naszego jubileuszu serdecznie Cię zapraszamy do wysłania nam pamiątkowej kartki.

Dziękujemylaughing